Prosinec 2007Kylie Minogue & Natalia Imbruglia

31. prosince 2007 v 0:26 Public Events (1987-2007)
Image Hosting by Picoodle.com

Image Hosting by Picoodle.com

Image Hosting by Picoodle.com
Chcete zvýšit návštěvnost?? Tak si tento text dejte určite na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají na seznamu!! No jako je to fikané ;)pls..napište zdroj..dík

Mám rád, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Good Charlotte, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavý, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám rád pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Paris Hilton. Lindsay Lohan. Hip-Hop. Rock. Christina Aguilera. Tokio Hotel.

Diskografia (1. časť)

30. prosince 2007 v 22:40

Diskografie

Alba
2007
X
X 2003
Body Language
Body Language 2001
Fever
Fever 2000
Light Years
Light Years 1998
Impossible Princess
Impossible Princess 1994
Kylie Minogue
Kylie Minogue 1991
Let's Get To It
Let's Get To It 1990
Rhythm Of Love
Rhythm Of Love 1989
Enjoy Yourself
Enjoy Yourself 1988
Kylie
Kylie
Greatest Hits/Remixes
2007
Confide In Me: The Irresistible Kylie
Confide In Me:
The Irresistible Kylie 2006
Ultimate Kylie Reissue
Ultimate Kylie reissue

2004
Ultimate Kylie
Ultimate Kylie

2004
Artist Collection
Artist Collection 2000
Hits +
Hits + 1998
Greatest Remix Hits vol. 4
Greatest Remix Hits
vol. 4 1998
Greatest Remix Hits vol. 3
Greatest Remix Hits
vol. 3 1998
Impossible Remixes
Impossible Remixes

1998
Mixes Kylie's Remixes
Mixes Kylie's Remixes

1993
Greatest Remix Hits vol. 2
Greatest Remix Hits
vol. 2 1993
Greatest Remix Hits vol. 1
Greatest Remix Hits
vol. 1 1993
Kylie Non Stop History 50+1
Kylie Non Stop History
50+1 1992
Kylie Greatest Hits
Kylie Greatest Hits 1992
Kylie's Remixes vol. 2
Kylie's Remixes vol. 2 1990
Remixed & Official
Remixed & Official 1989
Kylie's Remixes vol. 1
Kylie's Remixes vol. 1
DVD
2007
White Diamond
White Diamond


2005
Showgirl (The Greatest Hits Tour)
Showgirl
(The Greatest
Hits Tour) 2005
Intimate & Live/KylieFever 2002 (Box Set)
Intimate & Live
KylieFever 2002
(Box Set) 2004
Ultimate Kylie (Greatest Hits)
Ultimate Kylie
(Greatest Hits) 2004
Artist Collection
Artist Collection

2004
Body Language Live
Body Language Live

2003
Greatest Hits '87-'98
Greatest Hits '87-'98 2003
Greatest Hits '87-'97
Greatest Hits '87-'97 2003
Greatest Hits '87-'92
Greatest Hits '87-'92 2002
Come Into My World
Come Into My World 2002
Love At First Sight
Love At First Sight 2002
In Your Eyes
In Your Eyes 2002
KylieFever 2002 (Live from Manchester)
KylieFever 2002
(Live from Manchester) 2001
Live In Sydney
Live In Sydney

1998
Intimate & Live
Intimate & Live
Různé
2007
Showgirl Homecoming live
Showgirl Homecoming
live 2005
Kylie Minogue/Impossible Princess (Box Set)
Kylie Minogue
Impossible Princess
(Box Set) 2005
Rhythm Of Love/Let's Get To It
Rhythm Of Love
Let's Get To It

2005
Kylie/Enjoy Yourself (Box Set)
Kylie
Enjoy Yourself
(Box Set) 1997
Other Sides
Other Sides


1997
Live & Other Sides
Live & Other Sides


1990
Singles Collection
Singles Collection
zdroj : http://www.absolutekylie.org/minography/diskografie.php

Biografia (2.časť)

28. prosince 2007 v 17:39
1998
alba: Impossible Princess (v UK pod názvem Kylie Minogue), Greatest Remix Hits Volume 3, Greatest Remix Hits Volume 4, Impossible Remixes
singly: Breathe, German Bold Italic, Cowboy Style, Better The Devil You Know
kompilace: The Songs Of Duran Duran - The Reflex (s Benem Leem)
Intimate & Live turné zaznamenalo velký úspěch. Po jeho skončení se tak dočkalo svého zpracování na dvoj CD a video kazetě. Nové album největších remixů obsahovalo remixy vyžádáné přímo fanoušky. Impossible Remixes se mohlo pochlubit remixy od takových jmen hudebního průmyslu jako jsou Todd Terry, Brothers In Rhythm, Sash a Junior Vasquez. Mezitím nahrála Kylie singl German Bold Italic s ex-členem skupiny Dee-Lite Towa Tei. Singl dosáhl no. 50 v hitparádách. K 25. výročí labelu Mushroom Records dala souhlas s opětovným vydáním singlu Better The Devil You Know. Singl obsahoval stejný tracklisting jako původní vydání + jeden nový remix od Movers & Shakers.
1999
spolupráce: Pet Shop Boys - In Denial
Rok 1999 byl pro Kylie klidným rokem co se hudební části týče. V říjnu 99 vydala knihu Kylie. Poptávka po knize byla tak velká, že již během prvního měsíce prodeje musel vydavatel vytisknout druhé vydání. Kylie se objevila jako hostující zpěvačka na albu Pet Shop Boys Nightlife, konkrétně v tracku In Denial.
2000
alba: Light Years, Kylie Minogue Hits+
singly: Spinning Around, On A Night Like This, Kids, Please Stay
soundtracky: Sample People - The Real Thing
filmy: Sample People, Cut
Rok 2000 byl pouze její. Od doby, kdy se Spinning Around dostal do rádií, točil se pořád dokola. Debutoval na prvním místě. Spolu s tímto singlem se Kylie stala jedním z tří umělců, kteří měli no. 1 singly v osmdesátých, v devadesátých a nultých letech. Těmi ostatními není nikdo jiný než Madonna a U2. Light Years získalo zlatou desku ještě dřív, než se dostalo na pulty prodejen. Kylie zpívala před největším publikem na uzavíracím ceremoniálu olympijských her v Sydney. Singl On A Night Like This se stal pro Kylie šestým no. 1 v Austrálii. Čtvrtým singlem byla píseň Please Stay vydaná 11. prosince. Please Stay byl 33 singlem v řadě a dvacátým singlem v UK Top 10.
2001
alba: Fever
singly: Your Disco Needs You, Can't Get You Out Of My Head
spolupráce: Collaboration - Bury Me Deep In Love, G-House Project
filmy: Moulin Rouge
V lednu roku 2001 se dostaly do prodeje vstupenky na turné On A Night Like This - první velké turné v devadesátých letech. Turné bylo ihned vyprodáno jak v UK, tak i v Evropě a Austrálii. Ve Velké Británii byly kapacity hal zdvojnásobeny, aby vyhověly náporu fanoušků. Light Years bylo již 4 x platinové v Austrálii. V Anglii byla Kylie nominována na Brit Award v kategorii Best International Female.

Později se objevila na premiéře filmu Moulin Rouge, ve kterém účinkovala. Květnové vydání časopisu Vogue mělo na titulní stránce Kylie Minogue. Později na párty It's Fashion seděla Kylie u stolu hned vedle prince Charlese. Kylie získala 2 ceny Aria za Best Pop Release (Light Years) a Best Female Artist. Kylie si ještě stihla zazpívat s Jimm Littlem a také na singlu When Young Terrorists Chase The Sun od G-House Project. Mezitím se již připravovalo nahrávání alba Fever.

Zatímco s albem Light Years Kylie upevnila svou pozici na trhu, album Fever již ovládlo trh celý. První singl Can't Get You Out Of My Head si získal naprosto všechny. Před-objednávky v Austrálii vyhouply singl na platinovou příčku a byl tak po pravdě nazýván vůbec neúspěšnějším singlem v kariéře Kylie.
2002
alba: Fever re-released, Greatest Hits
singly: In Your Eyes, Love At First Sight, Come Into My World
DVD: In Your Eyes, Love At First Sight, Kylie - Live in Sydney, Kylie - Intimate & Live, KylieFever 2002
soundtracky: Scooby Doo
Druhým singlem z alba Fever byl song In Your Eyes vydaný 21. ledna. Stal se dalším hitem no. 1 v Austrálii stejně tak jako velkým hitem v mnoha jiných zemích. V Austrálii bylo vydáno exkluzivní DVD obsahující video Can't Get You Out Of My Head a In Your Eyes + remixy. Album bylo vydáné také v US a Kanadě debutující na 3 pozici. Třetím singlem Love At First Sight a singlem Can't Get You Out Of My Head se Kylie dostala na přední příčku americké taneční hitparády. Úspěch alba byl následován taktéž úspěšným turné Fever. Koncert v Manchesteru byl vydán na DVD a videu. V druhé polovině roku se celé turné přesunulo do Austrálie. Vůbec poprvé Kylie získala ceny MTV Europe Award - v kategorii Best Dance a Best Pop release. Zatím posledním singlem je Come Into My World.
Kylie se intenzivně připravuje na vydání nového alba. 26. května byly opětovně vydány alba Kylie Minogue (1994) a Impossible Princess (1998) s bonusovými CD. Nový singl z již devátého studiového alba vychází 3. listopadu a pár týdnů poté také samotné album. Singl Slow dosahuje na první příčku anglické a australské hitparády a stává se tak jejím sedným no.1 hitem v Británii. Kylie tímto výkonem předčila dokonce i Madonnu. V listopadu se koná koncert Money Can't Buy, na který má přístup pouze 4.000 fanoušků. Lístky bylo možné získat pouze v soutěžích, klasický předprodej se nekonal.
V tomto roce se podařilo Kylie získat první cenu Grammy v kategorii Best Dance Recording za píseň Come Into My World. V březnu spatří světlo světa pro mnohé kontroverzní singl Red Blooded Woman, který měl napomoci prodeji desky Body Language hlavně v Americe. V červnu naopak vychází fanoušky tolik opěvovaná píseň Chocolate. Singl Kylie přinese již dvacátýsedmý Top 10 hit. Pár dní na to DVD jedinečného vystoupení Money Can't Buy. V červenci prosakují na veřejnost první informace o přípravě nového materiálu. Tyto informace jsou později oficiálně potvrzeny. Materiál bude použit na výběr největších hitů nazvaný Ultimate Kylie. Ultimate Kylie vychází v listopadu 2004 a pokrývá celou dosavadní kariéru této zpěvačky. Vydání desky bude následováno v roce 2005 dosud největším turné, které kdy Kylie představila. Turné je vyprodáno během prvních pár hodin. Telefonní linky a internetové stránky, kde je možné lístky objednat kolabují. V listopadu se Kylie objevuje v krátké roli v australské komedii Kath & Kim. V prosinci vychází nový singl I Believe In You, spolupráce se Scissor Sisters.
Rok 2005 odstartoval pro Kylie velice úspěšně. Ohlášené turné největších hitů, Showgirl - The Greatest Hits Tour, bylo vyprodáno během několika málo hodin. Samotné turné odstartovalo svoji pouť 19. března 2005. Turné stálo téměr 215.000.000,- Kč a jenom vybudování samotného pódia přišlo na více jak 43.000.000,- Kč. Kylie měla odehrát více jak padesát koncertů. V březnu vychází druhý singl z alba Ultimate Kylie; Giving You Up. Součástí singlu je i dosud nevydaná píseň Made Of Glass, která v některých rádiích získala větší prostor než samotná Giving You Up. V květnu se svět dozvídá šokující zprávu; Kylie má rakovinu prsu. Australská a asijská část turné je odložena na neurčito. Na konci května se podrobuje operaci a následně podstupuje léčení. V září získává dvě nominace na ceny Aria Awards v kategoríích Best Pop Release (za I Believe In You) a Best Female Artist. Ani jednu nomimaci ve vítězství neproměňuje. V listopadu vychází DVD Showgirl: The Greatest Hits Tour. Kylie oznamuje obnovení australské části turné na konec roku 2006. V prosinci vychází první digitální singl Over The Rainbow, který je živým záznamem z koncertu v londýnské Earls Court aréně.
Kylie se stále léčí z operace, kterou prodělala loni poté, co byla diagnostikována rakovinou prsu. V květnu konečně vystupuje na veřejnost a svět oblétají nové fotky Kylie s jejím krátkým účesem (v důsledku chemoterapie totiž ztratila vlasy). V červnu přichází šok pro australské fanoušky, když je oznámeno pokračování turné Showgirl, nyní s poupraveným názvem Showgirl Homecoming tour. Nové turné začne v listopadu a skončí v prosinci v Melbourne. Během června unikají na veřejnost tři dosud nevydané nahrávky (So High, Trippin Me Up a I'm Sorry). Kylie tráví mnoho času v nahrávacím studiu a připravuje nové album. V podzim proběhlo pozměněné turné Showgirl Homecoming a k překvapení všech Kylie oznamuje jeho návrat do Anglie. Na Silvestrovskou noc je v londýnské Earls Court Arena pořádán speciální novoroční koncert.
Během ledna a února probíhá v Anglii pokračování turné Showgirl Homecoming. Z důvodu chřipkového onemocnění jsou 3 koncerty zrušeny, ale později nahrazeny. Vůbec poprvé v celé dosavadní kariéře Kylie vydává live double cd Showgirl Homecoming live. Začátkem února Kylie oznamuje konec čtyřletého vztahu s Olivierem Martinezem. V říjnu získává Kylie, jako první žena v historii, cenu za hudební přínos Music Industry Trust's Award. Celý rok 2007 je ve znamení přípravy nového alba, které dostalo konečný název "X" a které vychází definitivně 26. listopadu, předznamenáno singlem 2 Hearts s vynikajícím videoklipem, v němž je Kylie stylizována do Marilyn Monroe. Album ihned po prvním týdnu prodeje ihned v mnoha zemích skáče z 0 na No. 1. Týden po vydání nového alba přichází Kylie s ohromující zprávou - v roce 2008 vyrazí na turné KYLIEX2008. Pár minut po začátku prodeje vstupenek bylo britské turné kompletně vyprodáno. V rámci evropské části se poprvé zastaví i v České republice.
2008
alba: -
singly: Wow
DVD: -
Praha žije přípravami na nejvýpravnější koncert současnosti, na show, kterou jste vždycky chtěli vidět!
příběh pokračuje...
zdroj : http://www.absolutekylie.org/minography/biografie.php

Biografia (1.časť)

28. prosince 2007 v 17:36

Biografie

základní data:
jméno: Kylie Ann Minogue
datum narození: 28. května 1968, Melbourne, Austrálie
současný pobyt: Londýn, Anglie
výška: 152 cm
sourozenci: sestra Dannii, bratr Brendan
1987 a zpět
singly: Locomotion, I Should Be So Lucky
Kylie odstartovala svou kariéru v jedenácti letech, když byla požádána, aby si zahrála v televizním dramatu Skyways, to bylo následováno dalšími televizními rolemi v The Sullivans, The Zoo Family, Fame & Misfortune a později ještě The Henderson Kids. Po sedmnáctých narozeninách opustila školu aby se mohla věnovat herectví na plný úvazek. Při tom postupně objevovala tajemství zpěvu. Nahrála demo verzi Locomotion, kterou si vyslechli Amanda Pelman a Gary Ashley z Mushroom records. Spolu pak ještě přesvědčili Michaela Gudinskiho, který byl znám spíš jako milovník rocku než popu a ten souhlasil. Jejím prvním singlem se tedy stala píseň Locomotion vydaná 27. července 1987. Singl se stal nejprodávanějším singlem osmdesátých let a přinesl Kylie její první no. 1. Krátce na to získala Kylie další no. 1, tentokrát se singlem I Should Be So Lucky. Singl byl vydán několik měsíců po uvedení prvního a byl prvním, který byl napsán společně anglickým týmem Stock, Aitken a Waterman. Singl se držel na prvním místě 5 týdnů a stal se tak prvním, který to dokázal.
Třetí singl Kylie Got To Be Certain se stal prvním singlem debutujícím na prvním místě a její třetí singlovou jedničkou v řadě. Singl vyšel z jejího debutového alba, které se stalo no. 1 v UK a no. 2 v Austrálii. Roustoucí popularita Kylie způsobila, že album vydrželo v anglických hitparádách více než rok! Kylie postupně vyrostla ze svých -nácti a vyhrála 5 cen Logies (stala se tak vůbec nejmladší osobou, která to dokázala). První duet vyšel s Jasonem Donovanem - Especially For You. I když to nebyl zrovna ideální singl pro oba, doba si žádala vydání nového singlu, a proto byl promtně nahrán a vydán.
Kylie nezbývalo moc času na odpočinek před nahráváním druhého alba Enjoy Yourself. Album bylo komponováno anglickou partou Stock, Aitken a Waterman. V tomto roce Kylie natočila svůj první celovečerní film The Delinquents. Po vydání alba přišlo na řadu Enjoy Your Self turné a příprava na natáčení dalšího singlu Better The Devil You Know.
V tomto období své kariéry se stala Kylie známá díky dvěma věcem: její hudba a její vztah s frontmanem INXS Michealem Hutchencem. Tento vztah měl na Kylie citelný dopad a jeho vlivem Kylie začala hledat svůj vlastní styl. Do té doby byla Kylie známá díky svému "slaďoučkému" vzhledu. Současně s vydáním singlu Better The Devil You Know přišla i změna image.
V červnu 1991, po vydání 13-tého singlu nazvaném Shocked, prohlásil britský magazín Music Week Kylie jediným umělcem, kterému se podařilo mít v historii britské pop music prvních 13 singlů v top 10. Nicméně oba, Kylie i její manažer Terry Blamey cítili, že spolupráce s SAW je u konce. Napětí vládlo i mezi samotnými SAW. Čtvrté a poslední album vydané u PWL tak Kylie napsala s Mikem Stockem a Petem Watermanem. Vyzrálý zvuk byl cítit již z prvního vydaného singlu Word Out. Samotné album také obsahovalo mnohem více balad než alba předešlá.
Kylie byla fascinována klubovou hudbou. Ačkoliv její muzika se hrála v komerčních klubech, vždy měla nádech popu, který jí zabraňoval proniknout do toho pravého klubového prostředí. Kylie nahrála promo vinyl pod přezdívkou Angel K. Tracky Do You Dare a Closer vydané pod touto přezdívkou se později objevily na b-stranách jejích úspěšných singlů. Po několika koncertech přišel čas rozhodnout se, jak bude dál pokračovat ve své kariéře. Po vydání svých dvou posledních singlů u PWL What Kind Of Fool (Heard It All Before) a Celebration z Greatest Hits alba měla Kylie naprostou volnost ve svém rozhodování. Album největších hitů debutovalo na prvním místě v UK a na čtvrtém v Austrálii. Změna nahrávací společnosti z PWL na taneční label Deconstruction také přinesla změnu z "popové princezny" na "váženou zpěvačku". Kylie měla podepsanou smlouvu s PWL na tři alba, ale rozhodla se natočit s nimi ještě čtvrté. Díky neuvěřitelnému úspěchu dali Stock a Waterman Kylie větší volnost v tvorbě. Kylie také překvapila širokou veřejnost, když se objevila na koncertu John Lenon Memorial Concert, kde zazpívala píseň Help.
Kylie podepisuje velký kontrakt s labelem deConstruction. Ihned poté začíná pracovat na novém albu společně s Rapino Brothers, Brothers in Rhythm či M-People. Plánované vydání nového alba je květen 1994. V květnu je pozvána na vyhlašování Světových hudebních cen v Monte Carlu.
1994
alba: Kylie Minogue
singly: Confide In Me, Put Yourself In My Place
filmy: Street Fighter
První singl, který vyšel z nového alba se jmenoval Confide In Me. Singl se vyhoupl ihned na no. 1 a stal se tak prvním singlem na no. 1 od doby Got To Be Certain. Na první místo se dostal i na Novém Zélandě, Finsku, Turecku a Chorvatsku, zatímco v UK se mu podařilo dobít druhou pozici. Její album s názvem Kylie Minogue debutovalo na 3 pozici v UK i v Austrálii. Na tomto albu si Kylie zazpívala společně s Brothers In Rhythm, Jimmy Harry, Gerry Devaux, Pet Shop Boys a M-People.
1995
singly: Where Is The Feeling, Where The Wild Roses Grow
filmy: Bio-dome, Hayride To Hell
Pravděpodobně největší zážitek ve své kariéře prožívala Kylie, když se objevila po boku Nicka Cavea v duetu na jeho albu Murder Ballads. Oba se narodili a vyrůstali v Melbourne, ale vypadalo to jako by oba byli z jiných světů. Singl Where The Wild Roses Grow se vyšplhal na no. 2 v australské hitparádě. Videoklip zobrazoval zabitou Kylie ležící v mělké vodě s hadem a vzdáleně tak připomínal, že kariéra Kylie je poprvé od roku 1986 mrtvá. Poprvé se také přihodilo, že vlastnit album Kylie Minogue již nebylo moderní a "in".
1996
Vůbec poprvé ve své kariéře nevydala Kylie ani jeden singl nebo album.
1997
singly: Some Kind Of Bliss, Did It Again
filmy: Diana & Me
Dramatické události provázely vydání alba Impossible Princess. V Anglii muselo být jeho vydání odloženo z důvodu tragického úmrtí princezny Diany. S přihlédnutím k faktu, že název alba by mohl být vnímán jako neuctivý, urážející, bylo album přejmenováno na Kylie Minogue. Na albu se podíleli např. James Dean Bradfield z Manic Street Preachers, Brothers in Rhythm a The Grid. Debutující singl Some Kind Of Bliss však nedosáhl takových pozic, jak se od něj očekávalo. V UK vystoupal na 22 příčku zatímco v Austrálii pouze na stupínek 27.
....

zdroj : http://www.absolutekylie.org/minography/biografie.php


Kylie - 2.8.2007

18. prosince 2007 v 17:37 Candids (1987-2007)
Image Hosting by Picoodle.com
Image Hosting by Picoodle.com
Image Hosting by Picoodle.com