Květen 2016

Every Day's Like Christmas (2015)

29. května 2016 v 17:06 Kylie Minogue - Videografia

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

The Other Boys (2015)

29. května 2016 v 16:54 Kylie Minogue - Videografia

_________________________________________________________________________________________________________DOWNLOAD
_________________________________________________________________________________________________

Black and White (2015)

29. května 2016 v 16:50 Kylie Minogue - Videografia

_________________________________________________________________________________________________________DOWNLOAD

_________________________________________________________________________________________________________

Absolutely Anything And Anything At All (2015)

29. května 2016 v 16:47 Kylie Minogue - Videografia

_________________________________________________________________________________________________________DOWNLOAD
_________________________________________________________________________________________________________

Right Here, Right Now (2015)

29. května 2016 v 16:42 Kylie Minogue - Videografia

_________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________

Biografie 4

28. května 2016 v 14:56 | absolutekylie.cz |  Biografie
alba: Kylie Minogue/Impossible Princess (Box Set), Rhythm Of Love/Let's Get To It (Box Set), Kylie/Enjoy Yourself (Box Set)
DVD: Showgirl: The Greatest Hits Tour, Intimate & Live/KylieFever 2002 (Box Set)
Rok 2005 odstartoval pro Kylie velice úspěšně. Ohlášené turné největších hitů, Showgirl - The Greatest Hits Tour, bylo vyprodáno během několika málo hodin. Samotné turné odstartovalo svoji pouť 19. března 2005. Turné stálo téměr 215.000.000,- Kč a jenom vybudování samotného pódia přišlo na více jak 43.000.000,- Kč. Kylie měla odehrát více jak padesát koncertů. V březnu vychází druhý singl z alba Ultimate Kylie; Giving You Up. Součástí singlu je i dosud nevydaná píseň Made Of Glass, která v některých rádiích získala větší prostor než samotná Giving You Up. V květnu se svět dozvídá šokující zprávu; Kylie má rakovinu prsu. Australská a asijská část turné je odložena na neurčito. Na konci května se podrobuje operaci a následně podstupuje léčení. V září získává dvě nominace na ceny Aria Awards v kategoríích Best Pop Release (za I Believe In You) a Best Female Artist. Ani jednu nomimaci ve vítězství neproměňuje. V listopadu vychází DVD Showgirl: The Greatest Hits Tour. Kylie oznamuje obnovení australské části turné na konec roku 2006. V prosinci vychází první digitální singl Over The Rainbow, který je živým záznamem z koncertu v londýnské Earls Court aréně.

2006
alba: Ultimate Kylie Reissue
DVD: Ultimate Kylie Reissue
Kylie se stále léčí z operace, kterou prodělala loni poté, co byla diagnostikována rakovinou prsu. V květnu konečně vystupuje na veřejnost a svět oblétají nové fotky Kylie s jejím krátkým účesem (v důsledku chemoterapie totiž ztratila vlasy). V červnu přichází šok pro australské fanoušky, když je oznámeno pokračování turné Showgirl, nyní s poupraveným názvem Showgirl Homecoming tour. Nové turné začne v listopadu a skončí v prosinci v Melbourne. Během června unikají na veřejnost tři dosud nevydané nahrávky (So High, Trippin Me Up a I'm Sorry). Kylie tráví mnoho času v nahrávacím studiu a připravuje nové album. V podzim proběhlo pozměněné turné Showgirl Homecoming a k překvapení všech Kylie oznamuje jeho návrat do Anglie. Na Silvestrovskou noc je v londýnské Earls Court Arena pořádán speciální novoroční koncert.

Během ledna a února probíhá v Anglii pokračování turné Showgirl Homecoming. Z důvodu chřipkového onemocnění jsou 3 koncerty zrušeny, ale později nahrazeny. Vůbec poprvé v celé dosavadní kariéře Kylie vydává live double cd Showgirl Homecoming live. Začátkem února Kylie oznamuje konec čtyřletého vztahu s Olivierem Martinezem. V říjnu získává Kylie, jako první žena v historii, cenu za hudební přínos Music Industry Trust's Award. Celý rok 2007 je ve znamení přípravy nového alba, které dostalo konečný název "X" a které vychází definitivně 26. listopadu, předznamenáno singlem 2 Hearts s vynikajícím videoklipem, v němž je Kylie stylizována do Marilyn Monroe. Album ihned po prvním týdnu prodeje ihned v mnoha zemích skáče z 0 na No. 1. Týden po vydání nového alba přichází Kylie s ohromující zprávou - v roce 2008 vyrazí na turné KYLIEX2008. Pár minut po začátku prodeje vstupenek bylo britské turné kompletně vyprodáno. V rámci evropské části se poprvé zastaví i v České republice.

2008
alba: X Tour Edition
singly: In My Arms, Wow, All I See, The One
DVD/Blu-ray: KylieX2008
V mnoha ohledech perný rok pro Kylie a její fanoušky. Pilně zkouší pro nové světové turné, které jak se dozvíme později, bude skutečně světové. V rámci turné poprvé v historii navštíví mnoho nových zemí včetně České Republiky. Praha tak žije přípravami na nejvýpravnější koncert roku 2008, na show, kterou jsme vždycky chtěli vidět! 12. května ve 21.00 hod. se Kylie poprvé ukáže před zraky vyprodané Sazka Arény. Turné KylieX2008 projíždí celou Evropu a konečný počet zastávek končí na čísle 53. V druhé polovině roku pokračuje turné v Jižní Americe, Dubaii, Asii, Novém Zélandě a Austrálii, kde těsně před Vánoci končí. Kylie uzavírá rok svou pátou nominací na ceny Grammy Awards. Její album X bylo nominováno v kategorii Best Dance Album.

2009
DVD/Blu-ray: Blue
Počátkem roku 2009 Kylie cestuje do Indie, kde natáčí film Blue, do té doby nejdražší bollywoodský film. Kromě své role ve filmu též nahrává titulní píseň. Autorem písně je světově uznávaný skladatela a autor AR Rahman. V únoru 2009 spatří světlo světa již šestý parfém z produkce Kylie Minogue. Parfém nazvaný Couture, se tak zařadil po bok předchozích úspěšných vůní, které Kylie uvádí na trh již čtvrtým rokem. Překvapením pro mnohé fanoušky jsou hudební ceny Brit Awards, kde se Kylie tentorkáte objevila nikoliv v roli hosta, ale spolu s baviči Mattem Hornem a Jamesem Cordenem ceny uváděla. Koncem roku 2009 Kylie splnila nejen sobě, ale mnoha americkým fanouškům, jedno velké přání. Vůbec poprvé za celou svou kariéru vyrazila na severoamerické turné po Americe a Kanadě. Kylie Minogue se svou show navštívila San Francisco, Las Vegas, Los Angeles, Chicago, Toronto a New York.

Léto 2010 přináší další éru v kariéře Kylie Minogue, éru Aphrodite. Kylie v červenci vydává své jedenácté studiové album, které ještě před svým vydáním mělo vysoká očekávání. Úvodní singl All The Lovers byl dokonce titulován jako "jedna z jejích nejlepších písní". Nad celým projektem Aphrodite dohlížel Stuart Price, ale ruku k dílu přiložila i taková jména jako Calvin Harris, Jake Shears, Nerina Pallot, Pascal Gabriel, Kish Mauve a další. Album mělo úspěch nejen u fanoušků, ale též získalo pozitivní kritiky. Bohužel další singly z alba již nenavázaly na úspěch pilotního singlu a neumístily se v britské TOP10. Co se nepovedlo ve Velké Británii se proměnilo v úspěch v USA, kde singly obsazovaly přední příčky US Billboard Hot Dance Club Songs Chart. Po vydání alba si Kylie pro fanoušky připravila ještě dvě překvapení. S duem Hurts natáčí píseň Devotion, která vychází na jejich albu Happiness a Taio Cruzem natáčí duet Higher. V červnu 2010 prostřednictvím sociálních sítí a své webové stránky oznamuje další světové turné Aphrodite: Les Folies Tour, při kterém již podruhé zavítá i do pražské O2 arény. Aphrodite: Les Folies se stává její největším a nejnákladnějším světovým turné a zavítá s ním do Evropy, Severní Ameriky, Asie, Austrálie a Afriky.

Rok 2011 je ve znamení turné Aphrodite: Les Folies Tour. Turné odstartovalo 19. února v Dánsku a skončilo 14. července v Jihoafrické republice. Pražská zastávka proběhla 2. března 2011 v pražské O2 aréně. V listopadu vychází DVD/Blu-ray záznam koncertní show pořízený během dvou dubnových koncertů v Londýně.

Rok 2012 vstoupí do podvědomí mnoha fans s označením "K25″. Právě tento tag se během celého roku objevuje u mnoha projektů a Kylie tak dává všem najevo, že právě v roce 2012 slaví 25 let svého působení v hudebním byznysu. Oslava pětadvaceti let začíná lahůdkou pro hardcore fans v podobě Anti Tour. Anti Tour proběhlo v malých prostorách a Kylie během něj zazpívala nevydaná dema, b-sides a další rarity ze svého hudebního katalogu. V květnu 2012 překvapuje všechny, když pouští na veřejnost singl Timebomb. Nejedná se o předzvěst nového alba, ale čistě dárek pro fanoušky. Během roku Kylie vystoupí na několika akcích jako např. Sydney Mardi Gras, Queen Elizabeth II's Diamond Jubilee Concert či BBC Proms In The Park. Po vystoupení na BBC Proms In The Park vychází v říjnu album The Abbey Road Sessions. Známé písně z jejího repertoáru nahrané s orchestrem. Album se nahrávalo v proslulých Abbey Road studiích, proto si stejnojmenný název. Album získalo pozitivní ohlasy od kritiků a umístilo se na druhé příčce v UK Chart. V roce 2012 si Kylie stihla odskočit i ke své herecké profesi. Malou cameo roli ztvárnila ve filmu Jack & Diane, zatímco ve filmu Holy Motors si střihla roli hlavní.

2013
singly: Whistle, Limpido
Rok 2013 je rokem velkých změn. Po 25 letech spolupráce se Kylie rozchází se svým manažerem Terrym Blameym a upisuje se americkému managementu Roc Nation. V září 2013 vychází singl italské zpěvačky Laury Pausini nazvaný Limpido, na kterém Kylie hostuje. Singl se v Itálii dostává na první příčku a získává nominaci "World's Best Song" na World Music Awards 2013. V září Kylie oznamuje počátek spolupráce s projektem The Voice a stává se jedním ze čtyř porotců této hudební soutěže. V listopadu 2013 pak oznamuje stejný kontrakt pro The Voice Australia.

V lednu 2014 se na veřejnost konečně dostává zpráva, o které si šuškají i vrabci na střeše. Kylie, po dlouhých 4 letech, vydává dvanácté studiové album Kiss Me Once. Pilotní singl Into The Blue vypouští do éteru koncem ledna 2014. Na Kiss Me Once Kylie pracovala celý rok 2013 a spolupracovala se jmény jako Sia Furler, Mike Del Rio, Cutfather, Pharell Williams, MNEK či Ariel Rechtshaid. Kiss Me Once se umístilo na první příčce v Austrálii a druhé v UK. Bohužel ani jeden ze dvou vydaných singlů se neumístil v anglické TOP 10. V srpnu Kylie vystoupila na závěrečné ceremonii Commonwealth Games a v září 2014 vyráží na další světové turné Kiss Me Once Tour. Poprvé Kylie vystoupila v Bratislavě a do třetice se opět zastavuje v pražské O2 aréně, kde předvedla svoji dokonalou show.

Příběh pokračuje …

Biografie 3

22. května 2016 v 9:12 | absolutekylie.cz |  Biografie
Rok 2000 byl pouze její. Od doby, kdy se Spinning Around dostal do rádií, točil se pořád dokola. Debutoval na prvním místě. Spolu s tímto singlem se Kylie stala jedním z tří umělců, kteří měli no. 1 singly v osmdesátých, v devadesátých a nultých letech. Těmi ostatními není nikdo jiný než Madonna a U2. Light Years získalo zlatou desku ještě dřív, než se dostalo na pulty prodejen. Kylie zpívala před největším publikem na uzavíracím ceremoniálu olympijských her v Sydney. Singl On A Night Like This se stal pro Kylie šestým no. 1 v Austrálii. Čtvrtým singlem byla píseň Please Stay vydaná 11. prosince. Please Stay byl 33 singlem v řadě a dvacátým singlem v UK Top 10.

V lednu roku 2001 se dostaly do prodeje vstupenky na turné On A Night Like This - první velké turné v devadesátých letech. Turné bylo ihned vyprodáno jak v UK, tak i v Evropě a Austrálii. Ve Velké Británii byly kapacity hal zdvojnásobeny, aby vyhověly náporu fanoušků. Light Years bylo již 4 x platinové v Austrálii. V Anglii byla Kylie nominována na Brit Award v kategorii Best International Female.
Později se objevila na premiéře filmu Moulin Rouge, ve kterém účinkovala. Květnové vydání časopisu Vogue mělo na titulní stránce Kylie Minogue. Později na párty It's Fashion seděla Kylie u stolu hned vedle prince Charlese. Kylie získala 2 ceny Aria za Best Pop Release (Light Years) a Best Female Artist. Kylie si ještě stihla zazpívat s Jimm Littlem a také na singlu When Young Terrorists Chase The Sun od G-House Project. Mezitím se již připravovalo nahrávání alba Fever.
Zatímco s albem Light Years Kylie upevnila svou pozici na trhu, album Fever již ovládlo trh celý. První singl Can't Get You Out Of My Head si získal naprosto všechny. Před-objednávky v Austrálii vyhouply singl na platinovou příčku a byl tak po pravdě nazýván vůbec neúspěšnějším singlem v kariéře Kylie.

Druhým singlem z alba Fever byl song In Your Eyes vydaný 21. ledna. Stal se dalším hitem no. 1 v Austrálii stejně tak jako velkým hitem v mnoha jiných zemích. V Austrálii bylo vydáno exkluzivní DVD obsahující video Can't Get You Out Of My Head a In Your Eyes + remixy. Album bylo vydáné také v US a Kanadě debutující na 3 pozici. Třetím singlem Love At First Sight a singlem Can't Get You Out Of My Head se Kylie dostala na přední příčku americké taneční hitparády. Úspěch alba byl následován taktéž úspěšným turné Fever. Koncert v Manchesteru byl vydán na DVD a videu. V druhé polovině roku se celé turné přesunulo do Austrálie. Vůbec poprvé Kylie získala ceny MTV Europe Award - v kategorii Best Dance a Best Pop release. Zatím posledním singlem je Come Into My World.

Kylie se intenzivně připravuje na vydání nového alba. 26. května byly opětovně vydány alba Kylie Minogue (1994) a Impossible Princess (1998) s bonusovými CD. Nový singl z již devátého studiového alba vychází 3. listopadu a pár týdnů poté také samotné album. Singl Slow dosahuje na první příčku anglické a australské hitparády a stává se tak jejím sedným no.1 hitem v Británii. Kylie tímto výkonem předčila dokonce i Madonnu. V listopadu se koná koncert Money Can't Buy, na který má přístup pouze 4.000 fanoušků. Lístky bylo možné získat pouze v soutěžích, klasický předprodej se nekonal.

2004
V tomto roce se podařilo Kylie získat první cenu Grammy v kategorii Best Dance Recording za píseň Come Into My World. V březnu spatří světlo světa pro mnohé kontroverzní singl Red Blooded Woman, který měl napomoci prodeji desky Body Language hlavně v Americe. V červnu naopak vychází fanoušky tolik opěvovaná píseň Chocolate. Singl Kylie přinese již dvacátýsedmý Top 10 hit. Pár dní na to DVD jedinečného vystoupení Money Can't Buy. V červenci prosakují na veřejnost první informace o přípravě nového materiálu. Tyto informace jsou později oficiálně potvrzeny. Materiál bude použit na výběr největších hitů nazvaný Ultimate Kylie. Ultimate Kylie vychází v listopadu 2004 a pokrývá celou dosavadní kariéru této zpěvačky. Vydání desky bude následováno v roce 2005 dosud největším turné, které kdy Kylie představila. Turné je vyprodáno během prvních pár hodin. Telefonní linky a internetové stránky, kde je možné lístky objednat kolabují. V listopadu se Kylie objevuje v krátké roli v australské komedii Kath & Kim. V prosinci vychází nový singl I Believe In You, spolupráce se Scissor Sisters.

Biografie 2

21. května 2016 v 15:27 | absolutekylie.cz |  Biografie
V tomto období své kariéry se stala Kylie známá díky dvěma věcem: její hudba a její vztah s frontmanem INXS Michealem Hutchencem. Tento vztah měl na Kylie citelný dopad a jeho vlivem Kylie začala hledat svůj vlastní styl. Do té doby byla Kylie známá díky svému "slaďoučkému" vzhledu. Současně s vydáním singlu Better The Devil You Know přišla i změna image.

1991
V červnu 1991, po vydání 13-tého singlu nazvaném Shocked, prohlásil britský magazín Music Week Kylie jediným umělcem, kterému se podařilo mít v historii britské pop music prvních 13 singlů v top 10. Nicméně oba, Kylie i její manažer Terry Blamey cítili, že spolupráce s SAW je u konce. Napětí vládlo i mezi samotnými SAW. Čtvrté a poslední album vydané u PWL tak Kylie napsala s Mikem Stockem a Petem Watermanem. Vyzrálý zvuk byl cítit již z prvního vydaného singlu Word Out. Samotné album také obsahovalo mnohem více balad než alba předešlá.

1992
Kylie byla fascinována klubovou hudbou. Ačkoliv její muzika se hrála v komerčních klubech, vždy měla nádech popu, který jí zabraňoval proniknout do toho pravého klubového prostředí. Kylie nahrála promo vinyl pod přezdívkou Angel K. Tracky Do You Dare a Closer vydané pod touto přezdívkou se později objevily na b-stranách jejích úspěšných singlů. Po několika koncertech přišel čas rozhodnout se, jak bude dál pokračovat ve své kariéře. Po vydání svých dvou posledních singlů u PWL What Kind Of Fool (Heard It All Before) a Celebration z Greatest Hits alba měla Kylie naprostou volnost ve svém rozhodování. Album největších hitů debutovalo na prvním místě v UK a na čtvrtém v Austrálii. Změna nahrávací společnosti z PWL na taneční label Deconstruction také přinesla změnu z "popové princezny" na "váženou zpěvačku". Kylie měla podepsanou smlouvu s PWL na tři alba, ale rozhodla se natočit s nimi ještě čtvrté. Díky neuvěřitelnému úspěchu dali Stock a Waterman Kylie větší volnost v tvorbě. Kylie také překvapila širokou veřejnost, když se objevila na koncertu John Lenon Memorial Concert, kde zazpívala píseň Help.

Kylie podepisuje velký kontrakt s labelem deConstruction. Ihned poté začíná pracovat na novém albu společně s Rapino Brothers, Brothers in Rhythm či M-People. Plánované vydání nového alba je květen 1994. V květnu je pozvána na vyhlašování Světových hudebních cen v Monte Carlu.

První singl, který vyšel z nového alba se jmenoval Confide In Me. Singl se vyhoupl ihned na no. 1 a stal se tak prvním singlem na no. 1 od doby Got To Be Certain. Na první místo se dostal i na Novém Zélandě, Finsku, Turecku a Chorvatsku, zatímco v UK se mu podařilo dobít druhou pozici. Její album s názvem Kylie Minogue debutovalo na 3 pozici v UK i v Austrálii. Na tomto albu si Kylie zazpívala společně s Brothers In Rhythm, Jimmy Harry, Gerry Devaux, Pet Shop Boys a M-People.

Pravděpodobně největší zážitek ve své kariéře prožívala Kylie, když se objevila po boku Nicka Cavea v duetu na jeho albu Murder Ballads. Oba se narodili a vyrůstali v Melbourne, ale vypadalo to jako by oba byli z jiných světů. Singl Where The Wild Roses Grow se vyšplhal na no. 2 v australské hitparádě. Videoklip zobrazoval zabitou Kylie ležící v mělké vodě s hadem a vzdáleně tak připomínal, že kariéra Kylie je poprvé od roku 1986 mrtvá. Poprvé se také přihodilo, že vlastnit album Kylie Minogue již nebylo moderní a "in".

1996
Vůbec poprvé ve své kariéře nevydala Kylie ani jeden singl nebo album.

Dramatické události provázely vydání alba Impossible Princess. V Anglii muselo být jeho vydání odloženo z důvodu tragického úmrtí princezny Diany. S přihlédnutím k faktu, že název alba by mohl být vnímán jako neuctivý, urážející, bylo album přejmenováno na Kylie Minogue. Na albu se podíleli např. James Dean Bradfield z Manic Street Preachers, Brothers in Rhythm a The Grid. Debutující singl Some Kind Of Bliss však nedosáhl takových pozic, jak se od něj očekávalo. V UK vystoupal na 22 příčku zatímco v Austrálii pouze na stupínek 27.

Intimate & Live turné zaznamenalo velký úspěch. Po jeho skončení se tak dočkalo svého zpracování na dvoj CD a video kazetě. Nové album největších remixů obsahovalo remixy vyžádáné přímo fanoušky. Impossible Remixes se mohlo pochlubit remixy od takových jmen hudebního průmyslu jako jsou Todd Terry, Brothers In Rhythm, Sash a Junior Vasquez. Mezitím nahrála Kylie singl German Bold Italic s ex-členem skupiny Dee-Lite Towa Tei. Singl dosáhl no. 50 v hitparádách. K 25. výročí labelu Mushroom Records dala souhlas s opětovným vydáním singlu Better The Devil You Know. Singl obsahoval stejný tracklisting jako původní vydání + jeden nový remix od Movers & Shakers.

1999
spolupráce: Pet Shop Boys - In Denial
Rok 1999 byl pro Kylie klidným rokem co se hudební části týče. V říjnu 99 vydala knihu Kylie. Poptávka po knize byla tak velká, že již během prvního měsíce prodeje musel vydavatel vytisknout druhé vydání. Kylie se objevila jako hostující zpěvačka na albu Pet Shop Boys Nightlife, konkrétně v tracku In Denial.

Biografie 1

21. května 2016 v 15:05 | absolutekylie.cz |  Biografie
Jméno: Kylie Ann Minogue
Datum narození: 28.5.1968, Melbourne, Austrálie
Současný pobyt: Londýn, Anglie
Výška: 152 cm
Sourozenci: sestra Dannii, bratr Brendan

1987 a zpět
singly: Locomotion, I Should Be So Lucky
Kylie odstartovala svou kariéru v jedenácti letech, když byla požádána, aby si zahrála v televizním dramatu Skyways, to bylo následováno dalšími televizními rolemi v The Sullivans, The Zoo Family, Fame & Misfortune a později ještě The Henderson Kids. Po sedmnáctých narozeninách opustila školu aby se mohla věnovat herectví na plný úvazek. Při tom postupně objevovala tajemství zpěvu. Nahrála demo verzi Locomotion, kterou si vyslechli Amanda Pelman a Gary Ashley z Mushroom records. Spolu pak ještě přesvědčili Michaela Gudinskiho, který byl znám spíš jako milovník rocku než popu a ten souhlasil. Jejím prvním singlem se tedy stala píseň Locomotion vydaná 27. července 1987. Singl se stal nejprodávanějším singlem osmdesátých let a přinesl Kylie její první no. 1. Krátce na to získala Kylie další no. 1, tentokrát se singlem I Should Be So Lucky. Singl byl vydán několik měsíců po uvedení prvního a byl prvním, který byl napsán společně anglickým týmem Stock, Aitken a Waterman. Singl se držel na prvním místě 5 týdnů a stal se tak prvním, který to dokázal.

Třetí singl Kylie Got To Be Certain se stal prvním singlem debutujícím na prvním místě a její třetí singlovou jedničkou v řadě. Singl vyšel z jejího debutového alba, které se stalo no. 1 v UK a no. 2 v Austrálii. Roustoucí popularita Kylie způsobila, že album vydrželo v anglických hitparádách více než rok! Kylie postupně vyrostla ze svých -nácti a vyhrála 5 cen Logies (stala se tak vůbec nejmladší osobou, která to dokázala). První duet vyšel s Jasonem Donovanem - Especially For You. I když to nebyl zrovna ideální singl pro oba, doba si žádala vydání nového singlu, a proto byl promtně nahrán a vydán.

Kylie nezbývalo moc času na odpočinek před nahráváním druhého alba Enjoy Yourself. Album bylo komponováno anglickou partou Stock, Aitken a Waterman. V tomto roce Kylie natočila svůj první celovečerní film The Delinquents. Po vydání alba přišlo na řadu Enjoy Your Self turné a příprava na natáčení dalšího singlu Better The Devil You Know.